Bezpłatnie rozlicz PIT

Lubimy pomagać. Bardzo prosimy wesprzyjcie nas, żebyśmy, mogli robić to co lubimy.

Rozpoczynamy akcję bezpłatnego rozliczenia podatku PIT w zamian za przekazanie 1% podatku na walkę z białaczką i szpiczakiem. Pracujmy razem dla chorych na raka krwi, białaczkę i szpiczaka. Jeśli podzielasz nasze zdanie o konieczności wsparcia chorych w nowy sposób - prosimy skorzystaj z tej możliwości.

Akcja potrwa do końca kwietnia. 

Żeby przystąpić do akcji prosimy o kontakt na:  odpowiedzialni@spolecznie.org
lub poprzez formularz zgłoszeniowy: kliknij.

Co jest potrzebne do rozliczenia PIT?

  • PIT-11 lub PIT-8C;
  • wymagane przepisami dokumenty poświadczające ulgi podatkowe lub podwyższające koszty podatkowe: aktualna lista ze strony e-pity.pl
  • Jeśli biuro rachunkowe ma złożyć za Ciebie rozliczenie bezpośrednio do Urzędu Skarbowego prosimy o przesłanie informacji, jaki był przychód za 2020 rok z jednego z PIT-11 lub PIT-8C lub zdjęcia/skanu pit-37 - celem logowania do usługi Twój e-PIT.

 

Rozliczyliśmy już: 1 PIT. 


Odpowiedzialni Społecznie to program wspierający potrzebujących poprzez wzajemny rozwój społeczny pracowników, kadr menedżerskich, właścicieli firm, działaczy i społeczników w realizacji celów społecznych. Promuje on odpowiedzialność społeczną jako standard funkcjonowania każdej firmy i organizacji.


 

Rozpoczynamy akcję bezpłatnego rozliczenia PIT w zamian za przekazanie 1% podatku na walkę z białaczką i szpiczakiem. Jeśli uważasz, że warto wesprzeć chorych w nowy sposób - prosimy skorzystaj z tej możliwości.

Zebrano 928 zł
Cel 3 000 zł
Trwa do 31.04.2021

Najwyższe wpłaty

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.
+48 695391446

Św. Józefa 53-59, 87-100 Toruń, Polska

odpowiedzialni@spolecznie.org

Newsletter

Zbieraj wiadomości & aktualizacje